Volkswagen Golf Rallye
Partager
33.750 € TTC
Caractéristiques
Année
1989
Energie
Essence
Etat
Occasion
Historique

Référence
Annotations du vendeur
Deze Volkswagen Golf G60 Rallye uit 1989 is een zeldzaam en begeerlijk model, gebouwd in beperkte oplage als homologatiespecial voor het rallykampioenschap. Een unieke mix van de degelijkheid van Volkswagen en de pure autosport-DNA uit die tijd.
Technische gegevens:
1.8 liter G60 motor met G-Lader compressor±160 pk – vierwielaandrijvingHandgeschakelde 5-versnellingsbakRechthoekige koplampen en verbrede wielkasten (Rallye-specificatie)Kilometerstand: 194.000 kmBouwjaar: 1989Wat maakt deze Rallye bijzonder?De Golf G60 Rallye werd speciaal ontwikkeld om Volkswagen een plek in het rallykampioenschap te geven. Met zijn vierwielaandrijving, G-Lader compressor en breed uitgesneden carrosserie was hij destijds een technologisch hoogstandje – en vandaag de dag een waar verzamelobject. Waar de standaard Golf GTI al een icoon is, tilt de Rallye dit naar een heel ander niveau: zeldzaam, compromisloos en gebouwd voor de autosport.
Staat van de auto:Technisch verkeert de auto in goede conditie en alles werkt zoals het hoort. Onlangs is er een grote onderhoudsbeurt uitgevoerd waarbij alle vloeistoffen zijn vervangen, de remmen zijn nagezien, bougies en bougiekabels zijn vernieuwd en de distributieriem is vervangen. Kortom: klaar voor vele zorgeloze kilometers.
Het enige minpunt is het lakwerk, dat wat gebruikssporen vertoont – passend bij de leeftijd van de auto.
Een unieke kans om een echte rally-homologatiespecial in handen te krijgen – een Golf die niet zomaar een Golf is, maar een stukje autosportgeschiedenis.
Sécurité
ESP
Qui contacter ?
VINTAGE GARAGE BV
Vendeur Professionnel avec 39 annonces
Site Web
Voir le site Internet
Contact
Jeroen de Brabanter
Activités
Centre Automobile
Marques distribuées
Mercedes, BMW, Ferrari, Jaguar, Porsche
Infos
Mer. 7 Janvier 2026 6 fois Partager Signaler une erreurVersion/Finition Volkswagen Golf
En rapport avec Volkswagen Golf
Annonces de Véhicules
Les visiteurs ont également consulté
Besoin de financement ?
Simulez vos mensualités et demandez un financement
Un projet d'achat ?
Pensez à l'autothèque, une base d'acheteur de voiture
-
1. Je dépose mon projetJe renseigne mes critères de recherches, mes options, mon budget, même ma reprise
-
2. Les vendeurs consultentNos vendeurs professionnels consultent le projet, et vous contacte s'ils ont qqch qui correspond
-
3. Mise en concurrenceAvec plusieurs propositions, vous faites vos choix et faites jouer la concurrence ! A vous de jouer !